logo
Nákupný košík

Hlavné menu
+
+.

TORTOVÉ OZDOBY

V našej cukrárni ponúkame aj rôzne druhy ozdôb a doplnkov na torty (cukrové aj marcipánové ozdoby, figurky, obrázky z jedlého papiera a marcipánu,  sošky), možno si tiež zakúpiť aj potravinárske farbivá (gélové, práškové), poťahovacie hmoty, posýpky, perličky , sviečky, fontány . 

Ponúkame aj zlaté a strieborné pevné papierové podnosy pod torty, rôznych tvarov a veľkostí, plastové biele podložky /okrúhle 28cm/, krabice a odnosky na torty a zákusky. 

Novinka!

 V prípade záujmu je aj možnosť výroby obrázku podľa vlastnej predlohy  (fotografia a pod ...),  Objednávať treba v predstihu aspoň 3 pracovné dni. Viac info v cukrárni.Tradícia a kvalita - vyberte si chutné zákusky a torty
TRADÍCIA
od roku 1990

Naša cukrárska výroba má v Pezinku tradíciu už od roku 1990.

OTVORENÉ
9:00 - 18:30
DENNE
ZAVOLAJTE NÁM
033 640 03 13
DOZVIETE SA NOVINKY


O nás

Naša cukrárska výroba má v Pezinku tradíciu už od roku 1990. Venujeme sa výrobe zákuskov, toriet a slaného pečiva. Prijímame objednávky k rôznym príležitostiam (oslavy, svadby, krstiny, promócie, ...) Každý si u nás môže vybrať zo širokej ponuky zákuskov (cca 30 druhov v dennej ponuke) to, čo mu najviac chutí. V letnom období môžete využiť možnosť sedenia vonku pred vchodom do cukrárne.

Cukrárne
Cukráreň Harlekýn

V našej vynovenej cukrárni Harlekýn na ulici M.R.Štefánika 6 v Pezinku Vás čaká príjemné posedenie (každý deň od 9,00 do 18,30 hod.).

 

© Všetky práva vyhradené - www.cukrarenpezinok.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.cukrarenpezinok.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM